DOPRAVA

Mezi nejčastější způsob doručení využíváme ten od společnosti DPD. Ceny dopravy vašich zásilek se pak pohybují mezi 115–240 Kč. DPD, jakožto jedná z malá společností, kterou využíváme, rovněž nabízí doručení i do zahraničí, v našem případě tedy nejčastěji na Slovensko.
Kompletní ceníky služeb DPD zde.


Nabízíme možnost zaslání Vašich zásilek prostřednictvím aplikace Zásilkovna. Objednávka pak bude doručena na vámi zvolené výdejní místoCeny dopravy se pak pohybují od 79 Kč (při platbě předem. Při platbě dobírkou  se pak účtuje příplatek. Tyto ceny však platí jen pro zásilky do 5 kg. Kompletní ceník služeb Zásilkovny zde.


Další možností je zaslání Vaší zásilky prostřednictvím České pošty. Možnosti platby jsou pak platba předem (prostřednictvím bankovního převodu) či platba při doručení (tzv. dobírka). Balík poté zasíláme jako doporučený. Kompletní ceníky služeb ČP zde.


Bydlíte nedaleko od nás? Máte cestu kolem, a nebo jste ochotní si zboží sami vyzvednout? Tak tedy neváhejte a zboží si vyzvedněte přímo u nás! Vše je otázkou jen naší společné domluvy.

© Sedlářství Jaroslav Blizňák 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!